Okna Optimus – fachowa wymiana okien

Wykonaliśmy małą transformację naszego domu, a to było doskonałym rozwiązaniem. Kupienie okien w firmie Optimus umożliwiło nam optycznie zwiększyć nasze lokum. Nie wycieńczaliśmy posiadanego budżetu zaś apartament przedstawia się faktycznie nadzwyczajnie.
uśmiech z telefonem

Projekt ze przemianą wystroju salonu

Razem z współmałżonkiem zdecydowaliśmy się zmienić nieco wygląd wspólnego mieszkanka. To nieduże gniazdko mające 41 m kwadratowych, skutkiem tego tylko trochę rzeczy w nim się znajduje. W jego skład wchodzi salon z aneksem jak i również mały pokój i łazienka. Jest zlokalizowane w bardzo urokliwym miejscu ma widok na panoramę miasta Lublin. Chociaż czasami pragnęlibyśmy więcej miejsca to nadzwyczaj uwielbiamy nasze cztery kąty. Podczas czytania pism o renowacji domu, przeczytałam, że można swój salon wzrokowo zwiększyć, gdy dobierze się odpowiedni wystrój. Dodatkowo w szczególności kluczowe jest dostosowanie wielkości okien plus liczba mebli. Duże okna nie tylko zapewniają światła z zewnątrz, ale również wzrokowo zwiększają dane przestrzenie. Stwierdziliśmy, że warto tego typu metamorfozę spróbować zrobić. Zakupiliśmy wyposażenie, jakie wytworzono na wymiar, czekało na nas tylko odmalować ściany plus wymienić okno. Koleżanka pokazała mej osobie spółkę zajmującą się sprzedażą okien, która się nazywała Optimus. Ponadto oznajmiła, że pół roku temu zamawiała w Optimus nowe okna i otrzymała pomocą i fachową obsługę zaś koszty były niewielkie. Wspomniała, że surowce, z jakich uzyskują okna, okazały się o niesłychanie dobrej jakości.
kominek mieszkaniowy

Zaciszne cztery kąty

Mój współmałżonek prosił by wymienione okna nie tylko poszerzały salon, ale także trzymały potrzebne ciepło. Zajrzeliśmy na stronę internetową Optimus a tam znaleźliśmy niniejszą ofertę http://www.oknaoptimus.eu/oferta/okna-i-drzwi-aluminiowe/profile-cieple. Okna aluminiowe mogły być bardzo właściwym założeniem. Dyskutowałam z przedstawicielem firmy Optimus a potem ustaliłam spotkanie by zrealizować pomiary. Wymiany okien postanowiono przeprowadzić za pięć tygodni. Jak okres ten zapadł do naszego mieszkania przybyła brygada z oknami do pokoju. Jak minęło kilku godzin praca była wykonana. Okna aluminiowe okazały się dość duże oraz pięknie wyglądały w salonie. Ekipa zorganizowała doskonałą pracę, natomiast sam proces wymiany nie był zbyt kosztowny. Nasze gniazdko okazało się bardziej przestrzenne, i ponadto czuć było , że zatrzymuje ciepło. Byłam pewna, że dotrze to do nas przede wszystkim w trakcie zimy. Obecnie mogę zdecydowanie zaprotegować nowe okna Optimus mym bliskim.
uniwesytet