Wspaniałości natury Mazur

Mazurskie krainy będą ślicznym zakątkiem do odpoczynku. Wyróżniają się dużymi akwenami wodnymi, rzekami jak i również imponującą pobliską strefą zieleni. Są cudem świata przyrodniczego, w jakim możemy być w dowolnej porze.

Jeżeli układamy wakacje z naszymi pociechami, w takim przypadku warto obrać właśnie ten rejon w Polsce. Z pewnością będzie tam co robić. Największe pole do zabawy mogą mieć miłośnicy zabawy w wodzie. Będą mogli pływać na jachtach, wybrać się na spływ kajakami albo po prostu pluskać się i dodatkowo swobodnie odprężać się nad brzegiem jezior. Towarzyszy nam cichość, lotne zwierzęta świergoczą, nie przeszkadza nam nuda. Nasze pociechy czują się wspaniale i mogą poznać kolejnych rówieśników. Mało tego w Mazurach planowane są ciekawe obozy oraz zielone szkoły, w których mogły by brać udział małolaty z każdego regionu Polski.
pomost

Propozycje gier i zabawy w Ośrodku Mazurskie Chaty

Ośrodkiem, który urządza takiego typu przedsięwzięcie są Mazurskie Chaty mieszczące się w Pieckach, sąsiadujące z jeziorem Wągiel i w otoczeniu rzeczek. Oferowane zielone szkoły mazury mogą być to pobyty , które trwają od 1 do 5 dni. Na co dzień zaplanowany będzie kolejny blok tematyczny. Prowadzone są rozrywki z planszami, wspinaczka po ściance wspinaczkowej, użytkowanie parku linowego lub pluskanie w strumyku. Dzieci mogą na 100% bardzo dobrze się bawić, bowiem nie będą miały chwili na nudzenie się. Ponadto poznają rówieśników, z jakimi najprawdopodobniej zawrą głębsze stosunki koleżeńskie. Obok przewodnich uciech wewnątrz i w sąsiedztwie ośrodka, oferowane są dodatkowo wycieczki po miastach, w tym odwiedziny Parku Dzikich Zwierząt oraz wizyta w Mikołajkach, w dawnej stancji Adolfa Hitlera. Nasze latorośli będą mogły również brać udział w spływie kajakiem rzeką Krutynią, który może trwać 3 godziny.
łąki

Zapewnienie ochrony dla dzieciaków będzie najważniejsze

Każde oferowane warsztaty i gry prowadzone są pod ochroną wyspecjalizowanego zespołu osób i kadry ośrodka. Opiekunowie dzieci mogą być nie niepokoić o własne pociechy, bowiem w cenie jest objęte całkowite zabezpieczenie i posiłek. Zabawy wewnątrz ośrodka są bezpieczne a zabawa w wodzie odbywa się jedynie pod nadzorem osoby będącej ratownikiem. Zespoły dzieci w zielonej szkole nie wydają się duże, więc łatwiej będzie ochraniać dzieci. Powrócą z tej wyprawy zrelaksowane i co więcej na 100% będą pragnęły trafić do ośrodka ponownie. By nie zostać w domu przed monitorem, mogą być na łonie natury w ciągłym ruchu. Tego rodzaju wyjazd działa pozytywnie na wypoczynek dziecka a dodatkowo naucza jego dużo o pięknie towarzyszącej natury. Czynny wypoczynek może być idealnym wyjściem na letnią drętwotę.